Úvodní stránka > Aktuality > I bez proudu je možná zábava, aneb Společenský večer 153. ženijního praporu

I bez proudu je možná zábava, aneb Společenský večer 153. ženijního praporu

Rok s rokem se sešel a příslušníci 153. ženijního praporu včetně svých partnerů a přátel měli 16. února 2018 příležitost ukázat se v krásných šatech a oblecích a pobavit se u muziky při Společenském večeru 153. ženijního praporu.

Do prostor domu armády přišli první hosté v 19 hodin. Ve 20 hodin pak velitel 153. ženijního praporu zahájil večer svým proslovem. Následovalo vystoupení tanečního klubu Olymp Olomouc a poté již taneční parket patřil hostům.

K tanci a poslechu hrál Panorama Band, Rose Band a pro příznivce lidového folkloru zahrál vojenský umělecký soubor Ondráš.

Ve 22.30 hodin předvedl své show kouzelník, humorista, trapnomág a iluzionista Richard Nedvěd. Představení bylo zpestřeno výpadkem elektrického proudu. To však nebyl důvod představení přerušit. Při nouzovém osvětlení kouzelník svou show dokončil se ctí.

Po obnovení elektrického proudu zábava pokračovala. Blížila se půlnoc a to byl pro přítomné  impulz  shromáždit  se v Divadelním sále, kde proběhlo slosování vstupenek. Vzhledem k zavádějícím názvům cen bylo pro všechny překvapení, cože vyhrávají. Na závěr nechyběla ani speciální cena, kterou do slosování darovala a osobně předala žena velitele 153. ženijního praporu.

Po celou dobu Společenského večera bylo podáváno občerstvení ve formě bohatého rautu. Zde své kulinářské schopnosti předvedli naši skvělí kuchaři.

Na závěr z mnoha úst zazněla slova chvály, že se jednalo o nejlepší  společenský večer sezony.

 

Text a foto: praporčice Bronislava Smetková

Nahoru